Mağazadan Teslimat

Siparişiniz kredi kartı ya da banka havalesi yoluyla satın almanız sonrasında telefon ile teyit alınır ve  1 – 3 iş günü içerisinde hazır edilir. Hazır edilen ürünün mağazadan teslimatı için tekrardan telefon ve mail yolu ile bilgilendirme yapılır ve teslim için mağazamızı ziyaret etmenizi bekleriz. Mağazadan Teslim almak istediğiniz ürün için sipariş notu kısmında belirtmeniz yeterli olacaktır.

Teslim alabilirsiniz bilgisi verilen ürünlerinizi Pazartesi – Cumartesi günü saat 18:00’a kadar almanız gerekmektedir. Mağazadan siparişinizi teslim alırken  sipariş numaranızı, ad ve soyadınızı ve T.C. kimlik numaranızı ibraz etmeniz zorunludur.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizde yer alan iletişim bilgilerinizden haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Kargo Teslimatı

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra (Saat 16:00’ya kadar verilen siparişler için geçerlidir, değilse ertesi gün) aynı iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin “NİL OPTİK”e uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından “NİL OPTİK” garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

Dior Gözlük Modelleri